В КИЕВЕ БУНТ ПРЕДПРИНИМАТЕЛЕЙ.МАЙДАН ВОЗРАЩАЕТСЯ

Вопросы касающиеся игорного бизнеса в независимых государствах ...

Модератор: Guzel

Re: В КИЕВЕ БУНТ ПРЕДПРИНИМАТЕЛЕЙ.МАЙДАН ВОЗРАЩАЕТСЯ

Сообщение igors19 » 02 дек 2010, 02:53

Друзья, коллеги, партнеры и просто все, кто посещает этот форум.Чувствую, назревает что-то страшное. Мои догадки подтверждаются
http://hvylya.org/index.php?option=com_ ... &Itemid=10
igors19
 
Сообщений: 13
Зарегистрирован: 23 июн 2010, 22:35


Re: В КИЕВЕ БУНТ ПРЕДПРИНИМАТЕЛЕЙ.МАЙДАН ВОЗРАЩАЕТСЯ

Сообщение SergeyRu » 02 дек 2010, 14:36

igors19 писал(а):Друзья, коллеги, партнеры и просто все, кто посещает этот форум.Чувствую, назревает что-то страшное. Мои догадки подтверждаются
http://hvylya.org/index.php?option=com_ ... &Itemid=10

статья ---> полнейшая ХУЕТА,
SergeyRu
Гуру
Гуру
 
Сообщений: 672
Зарегистрирован: 09 июн 2009, 01:23
Откуда: Украина, г. Киев, Скайп svshkiev

Re: В КИЕВЕ БУНТ ПРЕДПРИНИМАТЕЛЕЙ.МАЙДАН ВОЗРАЩАЕТСЯ

Сообщение gametest » 02 дек 2010, 21:33

SergeyRu писал(а):
igors19 писал(а):Друзья, коллеги, партнеры и просто все, кто посещает этот форум.Чувствую, назревает что-то страшное. Мои догадки подтверждаются
http://hvylya.org/index.php?option=com_ ... &Itemid=10

статья ---> полнейшая ХУЕТА,



:co_ol: :co_ol: :co_ol:

100% -тная отсебятина...
Аватар пользователя
gametest
Гуру
Гуру
 
Сообщений: 681
Зарегистрирован: 21 окт 2005, 07:36
Откуда: КИЕВ

Re: В КИЕВЕ БУНТ ПРЕДПРИНИМАТЕЛЕЙ.МАЙДАН ВОЗРАЩАЕТСЯ

Сообщение сергей 88 » 02 дек 2010, 22:53

тот сайт раскручивают и ссылка поэтому, но человек писавший статью явно имбицыл.
сергей 88
Гуру
Гуру
 
Сообщений: 989
Зарегистрирован: 10 фев 2007, 00:17

Письмо в МВФ

Сообщение igors19 » 03 дек 2010, 10:03

Директору розпоряднику
Міжнародного валютного фонду
Домініку Стросс-Кану

Громадянина України
Васильова Iгоря
м.Днiпропетровськ


Керуючись ст.ст. 5,13, 15, 18, 27, 34 Конституції України, заявляю, що всі кредитні ресурси, які представлялись керівництву Республіки України не мають ніякого відношення до мене особисто, а також до членів моєї сім’ї. За час існування Республіки Україна, з 24 серпня 1991 року до сьогодні, мені жодного разу не була представлена правдива інформація цілей здобуття даних кредитних ресурсів Міжнародного валютного фонду. Ніколи, я підкреслює - ніколи, керівництво держави не представило офіційного протоколу направлення кредитних ресурсів до економіки країни.
Жодного разу в офіційних виданнях Президента України, Уряду України, Верховної Ради України не були представлені документи, які підтверджують використання даних кредитних ресурсів на території України.
Офіційна сума боргів держави –Республіка Україна офіційно зафіксована в Законі України Про державний бюджет України на 2010 рік в розмірі 315 мільярдів 715 мільйонів 906 тисяч 300 гривень, що на 25% перевищує дохідну частину бюджету на 2010 рік, що свідчить про подію дефолту.
Я, як громадянин України, не маю права розділяти борги , які беруться невідомо для яких цілей і невідомо на яких умовах.
Крім того, доводжу до вашого відому, що в 2008 році на рефінансування банківського сектору країни було виділено більше 60 мільярдів гривень, які до сьогодні не повернуті до бюджету країни, а сума більше 30 мільярдів гривень уже ніколи не повернеться до бюджету країни, так як дані фінанси виведені із країни через банки, які на даний час ліквідовуються.
Крім того в країні існують корпоративні борги підприємств під гарантії країни –Республіка Україна, які видавались визначеним підприємствам та фірмам для ведення бізнесу. Я не знаю переліку даних фірм, причин по яким кредити видавались цим фірмам і на підставі чого такі кредити видавались в Україні.
Спираючись на вищесказане, та керуючись Конституцією України заявляю, що знімаю з себе відповідальність по поверненню кредитів, які були залучені урядом України для невідомих цілей і використовувалися в цілях кредитування фінансових груп, наближених до керівництва країни.
igors19
 
Сообщений: 13
Зарегистрирован: 23 июн 2010, 22:35

Re: В КИЕВЕ БУНТ ПРЕДПРИНИМАТЕЛЕЙ.МАЙДАН ВОЗРАЩАЕТСЯ

Сообщение igors19 » 03 дек 2010, 20:28

Всем, кому небезразлична своя судьба, страны, близких, собирайтесь на Майдан 6 января.
http://o-danylyuk.livejournal.com/
igors19
 
Сообщений: 13
Зарегистрирован: 23 июн 2010, 22:35

Re: В КИЕВЕ БУНТ ПРЕДПРИНИМАТЕЛЕЙ.МАЙДАН ВОЗРАЩАЕТСЯ

Сообщение сергей 88 » 03 дек 2010, 22:23

igors19 писал(а):Всем, кому небезразлична своя судьба, страны, близких, собирайтесь на Майдан 6 января.
http://o-danylyuk.livejournal.com/

Игоь19, этот форум не страдает банами, обьяви сколько тебе платят за сообщение и может мы поддержим.
сергей 88
Гуру
Гуру
 
Сообщений: 989
Зарегистрирован: 10 фев 2007, 00:17

Re: В КИЕВЕ БУНТ ПРЕДПРИНИМАТЕЛЕЙ.МАЙДАН ВОЗРАЩАЕТСЯ

Сообщение igors19 » 04 дек 2010, 17:08

сергей88, мне не платят, успокойся. Я достаточно хорошо зарабатываю, сам ведь ваш коллега.Это просто призыв, душевный клич, так сказать. Вот еще хочу предложить всем чисто поржать
igors19
 
Сообщений: 13
Зарегистрирован: 23 июн 2010, 22:35

Re: В КИЕВЕ БУНТ ПРЕДПРИНИМАТЕЛЕЙ.МАЙДАН ВОЗРАЩАЕТСЯ

Сообщение сергей 88 » 05 дек 2010, 06:55

igors19 писал(а):сергей88, мне не платят, успокойся. Я достаточно хорошо зарабатываю, сам ведь ваш коллега.Это просто призыв, душевный клич, так сказать. Вот еще хочу предложить всем чисто поржать

если ты знаешь, какой результат, видят протестующие, кроме дубинкой по голове и на потом любить на выборах тех кто их типа поддержал, будет интересно послушать. По конституции, хоть 100% жителей соберёт подпись на импичмент президента, его не основании конституции не будет....
Стаття 111. Президент України може бути усунений з поста Верховною Радою України в порядку імпічменту у разі вчинення ним державної зради або іншого злочину.


Питання про усунення Президента України з поста в порядку імпічменту ініціюється більшістю від конституційного складу Верховної Ради України.

Для проведення розслідування Верховна Рада України створює спеціальну тимчасову слідчу комісію, до складу якої включаються спеціальний прокурор і спеціальні слідчі.

Висновки і пропозиції тимчасової слідчої комісії розглядаються на засіданні Верховної Ради України.

За наявності підстав Верховна Рада України не менш як двома третинами від її конституційного складу приймає рішення про звинувачення Президента України.

Рішення про усунення Президента України з поста в порядку імпічменту приймається Верховною Радою України не менш як трьома четвертими від її конституційного складу після перевірки справи Конституційним Судом України і отримання його висновку щодо додержання конституційної процедури розслідування і розгляду справи про імпічмент та отримання висновку Верховного Суду України про те, що діяння, в яких звинувачується Президент України, містять ознаки державної зради або іншого злочину.
сергей 88
Гуру
Гуру
 
Сообщений: 989
Зарегистрирован: 10 фев 2007, 00:17

Re: В КИЕВЕ БУНТ ПРЕДПРИНИМАТЕЛЕЙ.МАЙДАН ВОЗРАЩАЕТСЯ

Сообщение avtosun » 05 дек 2010, 07:15

Я конечно понимаю что налоги высокие, аренда и т.д. ... Тогда вопрос - а если даже сейчас бизнес не приносит прибыли - может его накуй этот бизнес? Что это за бизнес такой? Похоже надо не налоги менять, а "так называемым бизнесменам с рынков" делом заняться - производством, с/х, услугами?
avtosun
Гуру
Гуру
 
Сообщений: 1345
Зарегистрирован: 16 фев 2005, 20:51
Откуда: Екатеринбург - писать на [email protected]

Пред.След.

Вернуться в Игорный бизнес в странах СНГ

Кто сейчас на форуме

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 13

cron